Nezapomeňte využít naše množstevní slevy! Při nákupu stejného typu a velikosti kalhotek máte automaticky slevu: 3 ks kalhotek = 15 % sleva, 5 ks kalhotek = 20 % sleva.

Inkontinence

Modibodi. Nejen při menstruaci

Menstruace. Inkontinence. Pocení. Kojení.

Veškeré opakovaně použitelné menstruační prádlo Modibodi, včetně sportovního, plavek a mateřského, je použitelné i při problémech s inkontinencí. Patentovaná technologie našich savých vložek absorbuje i moč, přičemž vy se cítíte v suchu a pohodlí.

  • Inkontinence ostatně stála u vzniku značky Modibodi... Po porodu druhého dítěte měla Kristy potíže s inkontinencí. Kristy, která je vášnivá běžkyně, ale chtěla běžet maraton a řešila, jak se na závod oblékne a jak bude řešit problémy s únikem moči, aby nevypadala jak ve velké (a nepohodlné) pleně… navíc s vědomím, že tím vším “polstrováním” zase ničí planetu hygienickými potřebami na jedno použití. Přemýšlela, kolik dalších žen prožívá to samé... Celý příběh se přečtěte zde.

Naše prádlo a oblečení je vytvořené pro zvládání menstruace i inkontinence, nicméně záleží na tom, jaký typ inkontinence daná osoba má a jak silnou.

  • Na střední a těžkou inkontinenci budete potřebovat savější prádlo.
  • Pro slabou stresovou inkontinenci (při sportu, kašli či kýchání apod.) můžete vybírat prakticky cokoli podle potřeby (od Light-Moderate).
  • Nicméně kalhotky jsou testovány pouze na únik moči, nikoli na hemoroidy nebo fekální inkontinenci.

A protože jsme toho názoru, že menstruace ani inkontinence by ženy neměla omezovat v rozletu a sportovních aktivitách, pokud po nich touží, najdete v našem sortimentu menstruační a inkontinenční legíny a menstruační a inkontinenční běžecké kraťasy! Přesně o nich snila Kristy Chong, když se jí při trénování na maraton v hlavě rodil nápad na založení Modibodi. :-)