Odstoupení od smlouvy

Pokud si zakoupíte zboží přes internet, do 30 dní jej bez udání důvodů můžete vrátit. V případě menstruačních kalhotek a menstruačních plavek se ale jedná o zboží hygienické povahy a z toho důvodu vracet nelze pokud bylo vybaleno z obalu. Peníze v plné výši za zboží vám tedy vrátíme pouze pokud zboží nebylo vyjmuto z obalu (pokud obal nejeví žádné známky otevření).

U vybaleného hygienického zboží nabízíme vystavení voucheru v hodnotě vraceného zboží. Vybalené zboží vracejte pouze v případě, že dané zboží nebylo již použito, je zcela čisté, neprané a nejeví známky opotřebení či poškození. Vyhrazujeme si právo vrácení zamítnout. Toto zboží dále prodáváme v kategorii Zboží ve slevě. V žádném případě pro nás není možné takové zboží dále prodávat jako nové.

Důvod vrácení zboží uvádět nemusíte, ale pro usnadnění celkové komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo faktury/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení peněz.

Zboží zpět nám posílejte výhradně na adresu MODIBODI, Černín 89, 26751 Zdice

FORMULÁŘ - Odstoupení od smlouvy

Reklamace zboží

Pokud při převzetí zboží zjistíte, že je zboží vadné či je objednávka nekompletní, neprodleně nás kontaktujte a situaci rychle vyřešíme. Na zboží se samozřejmě také vztahuje dvouletá reklamační lhůta a v případě závady je možné jej reklamovat. V takovém případě doporučujeme nás kontaktovat e-mailem na info@modibodi.cz, ve kterém uvedete co je za problém a poté se domluvíme co dál. Ke každé reklamaci přistupujeme individuálně a ne všechno zboží je nutné posílat zpět.

FORMULÁŘ - Reklamace

Další informace najdete v našich Obchodních podmínkách.