Doprava na vše ZDARMA
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Vývoji našeho nepropustného sportovního oblečení jsme věnovali spoustu času a úsilí a jsme hrdí na to, jak je při sportu a cvičení pohodlné. Spolehlivě pohltí vše, co má, a navíc dobře sedí, nedře ani neškrtí. Sportovní prádlo a oblečení Modibodi charakterizuje vytříbený design a použití udržitelných materiálů. Menstruace není důvod přestat se h...

Vývoji našeho nepropustného sportovního oblečení jsme věnovali spoustu času a úsilí a jsme hrdí na to, jak je při sportu a cvičení pohodlné. Spolehlivě pohltí vše, co má, a navíc dobře sedí, nedře ani neškrtí. Sportovní prádlo a oblečení Modibodi charakterizuje vytříbený design a použití udržitelných materiálů. Menstruace není důvod přestat se hýbat a přestat být aktivní, pokud vás to k pohybu táhne. A už vůbec to není důvod ztrácet sebevědomí. 

Menstruace a sport

Díky výběru střihů a savostí si každá žena pro svoje aktivity najde ten nejlepší kus sportovního prádla či oblečení. Ať už se chcete vyhnout mapám potu na oblečení, nebo potřebujete celodenní ochranu při menstruaci, pro každou ženu se najde savost sportovního nepropustného prádla Modibodi, která vyhovuje jejímu životnímu stylu i síle menstruace. Supertenká vrstva merino vlna a rychleschnoucí mikrovlákno jsou příjemné na dotyk, šetrné k pokožce a zároveň působí jako přirozená antibakteriální a zápachuvzdorná bariéra.

Menstruační kalhotky a menstruační legíny na sport

Pořiďte si na sport při menstruaci pohodlné absorpční kalhotky, které padnou jako ulité. Pro absolutní jistotu před nevítanou nehodou (nejen) při silné menstruaci můžete použít ještě menstruační legíny Modibodi. I nepropustné legíny poslouží jako samostatná pomůcka, a to při slabší a střední menstruaci.

Více o sportovních kolekcích Modibodi se dočtete na našem blogu:

More

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Cena
599 1549
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–22 z 22 položek
1–22 z 22 položek