Doprava na vše ZDARMA
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Spolehlivé menstruační kalhotky s dotykovkou z merina jsou vlajkovou lodí značky Modibodi. Znáte jejich výhody? Menstruační kalhotky jsou skvělou alternativou k tamponům a jednorázovým vložkám. Menstruační kalhotky Modibodi se navíc pyšní patentovanou technologií Modifier Technology™ a velkým výběrem savostí, střihů, stylů i barev svých menstrua...

Spolehlivé menstruační kalhotky s dotykovkou z merina jsou vlajkovou lodí značky Modibodi. Znáte jejich výhody? Menstruační kalhotky jsou skvělou alternativou k tamponům a jednorázovým vložkám. Menstruační kalhotky Modibodi se navíc pyšní patentovanou technologií Modifier Technology™ a velkým výběrem savostí, střihů, stylů i barev svých menstruačních kalhotek. Jen u Modibodi vybíráte z 11 dámských a 5 dívčích velikostí.

Jak fungují menstruační kalhotky Modibodi

Modibodi kalhotky se v savé části skládají ze tří vrstev. Svrchní neboli dotyková vrstva je ze 100% merina (ovčí vlna), to odvádí vlhkost, je antimikrobiální a zajišťuje pocit sucha. Prostřední savá vrstva je savé froté z mikrovlákna, které bezpečně pohltí tekutinu a zápach a nepustí je dál. Poslední vrstva funguje jako nepropustná, ale prodyšná ochrana. Výsledkem je, že zůstáváte v suchu, nic neprotéká.

Modibodi prádlo bylo certifikováno podle STANDARDU 100 společností OEKO-TEX® a vyrábí se z udržitelně pěstovaných a vyráběných materiálů, jako je:

  • bambus,
  • merino vlna z australských farem,
  • organická bavlna (v dívčích modelech Teen),
  • recyklovaný nylon.

Máte otázky? Odpovědi na nejčastější dotazy k menstruačním kalhotkám najdete zde.

Chcete Modibodi, ale bez merina? I takové máme!

More

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Cena
449 3149
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 125 položek
na stránku
1–30 z 125 položek