Na vše doprava zdarma

Dívčí menstruační plavky značky Modibodi jsou skvělým řešením (nejen) pro mladé dámy, které se sžívají s prvními měsíčky. Absorpční nepropustné plavky jsou navrženy tak, aby poskytovaly účinnou ochranu během střední a slabší menstruace, což umožňuje dívkám užívat si koupání bez obav z trapných situací. Menstruační plavky jsou pohodlným řešením p...

Dívčí menstruační plavky značky Modibodi jsou skvělým řešením (nejen) pro mladé dámy, které se sžívají s prvními měsíčky. Absorpční nepropustné plavky jsou navrženy tak, aby poskytovaly účinnou ochranu během střední a slabší menstruace, což umožňuje dívkám užívat si koupání bez obav z trapných situací. Menstruační plavky jsou pohodlným řešením pro děvčata, která ještě nemohou nebo nechtějí používat tampon.

Jak dívčí menstruační plavky fungují

Díky speciální technologii a vodoodpudivým materiálům nehrozí prosáknutí krve do lícu či okolní vody. Co je ještě lepší, dívčí nepromokavé plavky vypadají jako běžné plavky, takže nikdo nezjistí, že slečna má na sobě speciální menstruační ochranu, pokud se mu s tím sama nesvěří... S menstruačními plavkami mohou dívky bezstarostně vyrazit na tábor či soustředění a menstruace, v začátcích často nepravidelná, je nezaskočí nepřipravené.

More

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Cena
799 1629
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–8 z 8 položek
1–8 z 8 položek