Na vše doprava zdarma

Menstruační plavky představila značka Modibodi světu v roce 2017. Od té doby si je oblíbily tisíce žen a dívek v desítkách zemí. Menstruační plavky jsou totiž velmi pohodlné řešení klasického problému – jak se koupat během menstruace? Ne každý může či chce používat tampon a nepropustné plavky jej nahrazují se vším komfortem a elegancí. Nejen mla...

Menstruační plavky představila značka Modibodi světu v roce 2017. Od té doby si je oblíbily tisíce žen a dívek v desítkách zemí. Menstruační plavky jsou totiž velmi pohodlné řešení klasického problému – jak se koupat během menstruace? Ne každý může či chce používat tampon a nepropustné plavky jej nahrazují se vším komfortem a elegancí. Nejen mladé dívky takovou pomůcku vítají s náručí otevřenou!

Jak fungují menstruační plavky

Menstruační plavky Modibodi mají v oblasti klínu speciální, zvenčí neviditelnou třívrstvou "vložku", která absorbuje krvácení a nepropustí ho dál. Přitom ale menstruační plavky vypadají jako běžné plavky a jsou tak naprosto diskrétní. Co do savosti zvládnou absorbovat 10 ml, to se dá srovnat se savostí dvou tamponů. Plavky jsou určené na slabší menstruaci jako samostatná pomůcka. Při silné menstruaci slouží jako pojistná pomůcka k tamponu, intimní houbě nebo menstruačnímu kalíšku.

Výhody menstruačních plavek Modibodi

  • rychle schnou,
  • savá vrstva je tenká jen 1 mm,
  • dotykovou vrstvu tvoří síťovina, která brání množení bakterií a vzniku zápachu,
  • spodní vrstva ve vložce poskytuje nepropustnou ochranu,
  • jsou z chloruvzdorného materiálu s UV filtrem (UV50+).

Koupat se, nebo nekoupat?

O koupání během menstruace koluje řada "zaručených pravd". Omezují i vás? Píšeme o nich na blogu:

More

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Savost
Více... Méně
Použití
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Střih
Více... Méně
Styl
Více... Méně
Cena
799 1899
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–26 z 26 položek
1–26 z 26 položek