Nezapomeňte využít naše množstevní slevy! Při nákupu stejného typu a velikosti kalhotek máte automaticky slevu: 3 ks kalhotek = 15 % sleva, 5 ks kalhotek = 20 % sleva. Nevztahuje se na některé již zlevněné zboží.

Modibodi Sáček na praní

190 Kč
Skladem (>5 ks)

Aby prádlo vydrželo co nejdéle jako nové, je nezbytné prát ho v pracím sáčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací sáček Modibodi

Zajistěte, aby vaše spodní prádlo, plavky a funkční oblečení vypadalo co nejdéle co nejlépe. :) Doporučujeme menstruační kalhotky bez ochranného sáčků neprat, obzvláště pokud mají krajky nebo jiné zbobení, které se může při praní snadno poškodit.

Rozměr: 44 x 35 cm

Materiál: 100 % nylon

O nás

Záleží nám na tom, aby všechny kroky, které děláme, měly pokud možno pozitivní dopad na společnost i životní prostředí. V Modibodi se angažujeme v problematice "menstruační chudoby", která se týká mnoha žen a dívek v rozvojových zemích. Ty často nemají přístup k hygienickým menstruačním potřebám, což znamená, že se musejí v těchto "dnech hanby" izolovat, nemohou jít mimo domov, do školy apod. To dívky i ženy znevýhodňuje v oblasti vzdělání, práce i sociálních aktivit.

Kromě ekologicko-společensko-osvětového úsilí je naše smýšlení charakteristické tím, že chceme ukázat reálná ženská těla v jejich přirozenosti, bez dodatečných vylepšení a retuší. Skutečné zobrazování skutečných žen je jedním ze společenských tabu, které se naše zakladatelka Kristy Chong snaží prolomit. A soudě dle naší spokojené zákaznické základny se nám to daří. Přidáte se? :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: