Modibodi Nepropustná taštička velká

370 Kč
Skladem (>5 ks)

Praktická nepropustná taštička pro uložení a transport použitých menstruačních kalhotek či plavek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepropustná taštička Modibodi

Praktická, diskrétní, multifunkční. To vše charakterizuje tuhle neoprenovou, na zip uzavíratelnou taštičku. Ideálně poslouží pro přenos použitých menstruačních kalhotek či menstruačních plavek. Vejde se do kabelky i školní tašky a přitom je dostatečně prostorná.
Byla by ale škoda, aby taštička ležela ladem, když menstruaci zrovna nemáte. Užít se tedy dá jakkoli, třeba na sluneční brýle a opalovací krém k vodě...

  • z nepropustného neoprenu
  • velká tak akorát :-)
  • víceúčelová
  • diskrétní

Rozměr: 26 x 20 cm

Materiál: neopren. Neopren je voděodolný, nepropustný syntetický materiál.

O nás

Záleží nám na tom, aby všechny kroky, které děláme, měly pokud možno pozitivní dopad na společnost i životní prostředí. V Modibodi se angažujeme v problematice "menstruační chudoby", která se týká mnoha žen a dívek v rozvojových zemích. Ty často nemají přístup k hygienickým menstruačním potřebám, což znamená, že se musejí v těchto "dnech hanby" izolovat, nemohou jít mimo domov, do školy apod. To dívky i ženy znevýhodňuje v oblasti vzdělání, práce i sociálních aktivit.

Kromě ekologicko-společensko-osvětového úsilí je naše smýšlení charakteristické tím, že chceme ukázat reálná ženská těla v jejich přirozenosti, bez dodatečných vylepšení a retuší. Skutečné zobrazování skutečných žen je jedním ze společenských tabu, které se naše zakladatelka Kristy Chong snaží prolomit. A soudě dle naší spokojené zákaznické základny se nám to daří. Přidáte se? :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: