Doprava na vše ZDARMA
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Spodní prádlo a další textil na míru

Tady je pár vzorků, které jsme vyráběli pro různé akce:

 

- Obdarujte své zaměstnance textilem s potiskem loga Vaší firmy!
- Chcete být všude se svým protějškem? Nechte někam našít své jméno!
- Máte oblíbený obrázek, kterým byste si rádi potiskli textil? Není problém!

 

- Co třeba speciální tričko s věkem oslavencem na oslavu narozenin společně se zábavným textem?
- Zvěčněte důležité momenty Vašich životů a obdarujte s nimi přátele, spolužáky nebo třeba Vašeho šéfa.
- Personalizované trenýrky už rozesmály nejednoho člověka. Na rozlučku se svobodou naprosto ideální! 

 

Přejete si vyšít nebo potisknout motiv dle vlastního návrhu? Není problém! Umíme potisknout téměř cokoliv na jakýkoliv oděv. Zašlete nám obrázek, který byste rádi a my to zařídíme. S kvalitou obrázku si nemusíte lámat hlavu, od toho jsme tu pro Vás my.  ideální!

 

Chcete vytvořit originální reklamní předměty a nevíte, kam se obrátit? Napište nám, společně něco vymyslíme!  

Chcete se sladit s přáteli na akci, aby bylo na první pohled evidentní, že patříte k sobě? Stejné kusy originálního oděvu jsou výbornou cestou, jak toho docílit. Pojďme společně vymyslet originální trička, kraťasy nebo cokoliv jiného, co bude do světa jasně křičet: “Hej, my jsme tady spolu a jsme stylový!” 

Líbí se Vám naše zboží, ale rádi byste ho ještě něčím doladili? To není problém! Stačí jen, když si nějaký kus vyberete v našich kamenných prodejnách nebo na našem e-shopu, sdělíte nám svou představu a my se do toho pustíme.  

Cenová relace našití či potisku se u jednoho kusu pohybuje v rozmezí 200 až 300,- Kč (při odběru většího množství je samozřejmě možnost domluvy individuálního nacenění)  

Výroba trvá cca 14 dní, záleží však na množství a složitosti designu.  

Veškeré informace si upřesníme při zadání poptávky. 

 

Rádi byste obdarovali účastníky akce, kterou pořádáte, pozorností v podobě textilu s originálním potiskem, který bude zúčastněním připomínat zábavu, kterou si s Vámi užili, ale nevíte, kam se obrátit? Napište nám! Vymyslíme společně zajímavý potisk/výšivku, která bude odpovídat Vašim požadavkům a najdeme k nim vhodný kus oděvu. 

Máte zájem o velkoobchodní spolupráci s naší firmou? Ozvěte se nám na e-mail: adam@trenyrkarna.cz a vše domluvíme. 

Oceňuji přátelský a proaktivní přístup, který nám při výrobě ponožek, triček, trenýrek a mikin pro naši firmu hodně usnadnil situaci. 

Tisk Kvalitně s.r.o. - Miroslav Mikulík

 

Při návrzích trenýrek a triček jsme si nebyli zcela jisti designem, zde nám ale ochotně poradili a vyšli vstříc s našimi připomínkami. Cením si především přátelského přístupu.  

Suchej Únor – Petr Freimann

 

Když jsme rozhodly zařadit do našeho růžového merche trenýrky, byla pro nás značka STYX naprosto jasná volba díky přátelství s Petrem Vlasákem a jeho spoluúčastí v kampani Pink Bubble „FxCK CANCER”. Následná spolupráce byla jedním slovem perfektní. Nic z toho, co jsme si vymyslely – a že toho nebylo málo – nebyl problém a výsledek této skvělé spolupráce předčil naše očekávání. Naprosto dokonalé barevné trenýrky Styx for Pink Bubble, jejichž výtěžek jde na podporu onkologicky nemocných mladých lidí… Za Textilnazakázku.cz nemluví pouze její výborné renomé a bohaté zkušenosti, ale také přátelská atmosféra, skvělí lidé a profesionalita. Díky, díky, díky!

 Holky z Pink Bubble  

 

Díky této spolupráci jsme vytvořili velmi atraktivní ponožky a praktické klíčenky. Vedle produktů, které předčily naše očekávání, jsme byli velmi spokojeni i s přístupem celého týmu a rychlostí výroby.

 
Boheme Facility s.r.o. - Ing. Lukáš Hrabák

Malou ukázku vyrobených produktů můžete nalézt i zde v kategorii Merchandising 

 

Zaujalo Vás cokoli výše? Dejte nám to vědět a vše společně vymyslíme.

e-mail: adam@trenyrkarna.cz

telefon: +420 737 105 989