Doprava na vše ZDARMA
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Vrácení zboží a reklamace

Odstoupení od smlouvy

Pokud si u nás zakoupíte zboží, do 30 dní jej bez udání důvodů můžete vrátit. Ovšem pouze v tom případě, že dané zboží nebylo již použito a nejeví známky opotřebení či poškození. Důvod vrácení uvádět nemusíte, je ale nutné vyplnit formulář pro vrácení zboží, který naleznete ZDE.

V případě intimního a erotického zboží,  nelze zboží vrátit po vyjmutí z obalu.

Vybalené zboží vracejte pouze v případě, že dané zboží nebylo již použito, je zcela čisté, neprané a nejeví známky opotřebení či poškození. Vyhrazujeme si právo vrácení zamítnout.

Postup vrácení zboží:

1. Do balíčku vložte vyplněný formulář (formulář ke stažení ZDE)

2. Zboží můžete vrátit zdarma přes jakoukoliv pobočku Zásilkovny. Balíček stačí zanést na pobočku Zásilkovny a sdělit obsluze kód 906 706 15. Štítek na balíček vám vytisknou přímo na pobočce Zásilkovny. Poté nám bude zboží doručeno do našeho skladu. Doručení balíčku do skladu trvá 2 - 5 dní. Náklady na tento způsob dopravy hradíme my.

3. Zboží můžete také zaslat jakýmkoliv přepravcem na adresu skladu: DaniDarx, s.r.o. (MODIBODI), Černín 89, 267 51 Zdice. Náklady na tuto dopravu si zákazník nese sám.

Výměna zboží

Výměna zboží za jiné není možná. Pokud Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete odstoupit od smlouvy - viz. výše.

Reklamace zboží

Pokud při převzetí zboží zjistíte, že je zboží vadné či je objednávka nekompletní, neprodleně nás kontaktujte a situaci rychle vyřešíme. Na zboží se samozřejmě také vztahuje dvouletá reklamační lhůta a v případě závady je možné jej reklamovat. V takovém případě doporučujeme nás kontaktovat emailem na info@modibodi.cz, ve kterém uvedete co je za problém a poté se domluvíme co dál. Ke každé reklamaci přistupujeme individuálně a ne všechno zboží je nutné posílat zpět.

FORMULÁŘ - Reklamace

Další informace najdete v našich Obchodních podmínkách.