Vyhledat na blogu

O značce Modibodi

Uveřejněno: 27.05.2021
Kategorie: , O Modibodi

Průkopnický přístup - Komfort bez omezení - Ohleduplná výroba

Jsme průkopníci. Navrhujeme a vyrábíme savé a prodyšné oblečení, které nezradí.

  • Všechny naše výrobky jsou přísně testovány s cílem zajistit, že vydrží a budou fungovat po 100 praních. Také mají certifikaci OEKO-TEX, což znamená, že neobsahují škodlivé látky.
  • Patentovaná Modifier technologie, naše vlajková loď, byla dokonce zařazena světově proslulým Powerhouse Museum v Sydney do sbírky vynálezů.
  • Pokud tvrdíme, že nás pohánějí inovace, nejsou to prázdná slova.

Pohodlí znamená mnohem víc, než že vás neškrtí gumička. Nám jde o celkový komfort. O to, být v míru se svým tělem - takovým, jaké je.

  • Proto také s hrdostí otevíráme tabuizovaná a nekomfortní témata kolem menstruace, inkontinence, koláčů od potu a skvrn od mateřského mléka.
  • Jako jedna z prvních značek jsme přišli s produkty pro všechny typy postav a s řešeními pro "úniky všeho druhu".
  • Destigmatizujeme tělesné pochody a propagujeme krásu tělesné rozmanitosti bez retuší.
  • Všechno, co děláme, směřuje k tomu, aby lidé mohli žít ve větší pohodě - uvnitř, sami se sebou, i navenek bez omezení.

Naším cílem je nabízet jen promyšleně vyrobené oblečení.

  • Naše produkty jsou alternativou k jednorázovým výrobkům.
  • Jde nám o pozitivní sociální dopad a odpovědně nastavené dodavatelské řetězce.
  • Víme, že svět nejde změnit přes noc, ale stejně se o to neúnavně snažíme.

Příběh Modibodi

Na začátku, v roce 2011, byla Kristyina vize takového spodního prádla, které by vyřešilo problém s protékáním při menstruaci a i s inkontinenčními potížemi. Začal výzkum vhodných technologií, vývoj a testování produktů. Trvalo nám to dva roky, než první nepropustné spodní prádlo Modibodi spatřilo světlo světa. Vývoj byl korunován patentováním naší technologie Modifier.

Oficiální založení značky Modibodi se tedy datuje k roku 2013, kdy jsme nepropustné spodní prádlo poprvé online představili zákazníkům. Tím ale naše práce zdaleka neskončila, značku bylo (a je) třeba budovat a také šířit osvětu. Žijeme sice ve 21. století, ale menstruace a inkontinence je pro mnohé stále tabu...

V Modibodi jsme dál vyvíjeli nové produkty - v roce 2015 vznikla těhotenská řada a sortiment sportovního prádla, které pomáhá při pocení. Vyrostli jsme a museli v následujícím roce přesunout produkci do zahraničí, abychom uspokojili rostoucí poptávku a udrželi prémiovou kvalitu.

ŽBLUŇK! V roce 2017 se vynořily Modibodi nepropustné plavky a my jsme vyrazili dobývat velký svět. V roce 2018 jsme vstoupili na trh ve Velké Británii. V témže roce jsme přišli s řadou menstruačního prádla pro mladé ModibodiRED (nyní Modibodi Teen), na které jsme právem hrdí! O rok později jsme představili nepropustné prádlo pro muže.

A když se píše rok 2021, jsme tu, v Česku. (A na Slovensku také!) Vítejte a vybírejte!

Sdílejte tento článek

Přidat komentář