O značce Modibodi

Na začátku, v roce 2011, byla Kristyina vize takového spodního prádla, které by vyřešilo problém s protékáním při menstruaci a i s inkontinenčními potížemi. Začal výzkum vhodných technologií, vývoj a testování produktů. Trvalo nám to dva roky, než první nepropustné spodní prádlo Modibodi spatřilo světlo světa. Vývoj byl korunován patentováním naší technologie Modifier.

Oficiální založení značky Modibodi se tedy datuje k roku 2013, kdy jsme nepropustné spodní prádlo poprvé online představili zákazníkům. Tím ale naše práce zdaleka neskončila, značku bylo (a je) třeba budovat a také šířit osvětu. Žijeme sice ve 21. století, ale menstruace a inkontinence je pro mnohé stále tabu...

V Modibodi jsme dál vyvíjeli nové produkty - v roce 2015 vznikla těhotenská řada a sortiment sportovního prádla, které pomáhá při pocení. Vyrostli jsme a museli v následujícím roce přesunout produkci do zahraničí, abychom uspokojili rostoucí poptávku a udrželi prémiovou kvalitu.

ŽBLUŇK! V roce 2017 se vynořily Modibodi nepropustné plavky a my jsme vyrazili dobývat velký svět. V roce 2018 jsme vstoupili na trh ve Velké Británii. V témže roce jsme přišli s řadou menstruačního prádla pro mladé ModibodiRED, na které jsme právem hrdí! O rok později jsme představili nepropustné prádlo pro muže.

A když se píše rok 2021, jsme tu, v Česku. (A na Slovensku také!) Vítejte a vybírejte!