Kalhotky pro dívky

ModibodiRED

Pod označením ModibodiRED najdete menstruační kalhotky a plavky, které jsme navrhli pro dívky a mladé ženy - pro teenagerky i dvacátnice.

Princip je stále stejný - jde o absorpční nepropustné spodní prádlo či plavky. Patentovaná technologie Modifier Technology (respektive Swimwear Technology) je stejná jako u našeho dámského nepropustného prádla (respektive plavek).

Malý rozdíl je v materiálech, dámské menstruační kalhotky jsou na výběr bambusové a nylonové. Kalhotky ModibodiRED jsou bavlněné. Jsou z prodyšné organické bavlny.

Střihy a savost kalhotek ModibodiRED

Výběr střihů je oproti dámským kolekcím trochu užší, ale upřímně: ukažte nám teenagerku, která by chtěla "bombarďáky" s vysokým pasem. :-)

  • Hipster Bikini jsou kalhotky nižšího střihu. Jsou vykrojenější, vzadu zakrývají zhruba dvě třetiny zadečku.
  • Hipster Boyshorts jsou kalhotky šortkového střihu - s nohavičkou, pas je oproti Bikini mírně vyšší.

Kalhotky obou střihů jsou k dostání ve dvou savostech:

  • Maxi-24h jsou kalhotky s prodlouženou vnitřní vložkou (vzadu i vpředu až k hornímu lemu) a vydrží opravdu silnou menstruaci (a taky celý den nošení). Jejich absorpční schopnost odpovídá 50 ml, to je jako 10 tamponů nebo 10 čajových lžiček.
  • Moderate-Heavy jsou určené pro středně silnou menstruaci. Absorpční síla se rovná dvěma až třem tamponům, tj. 15 ml.

Střihy plavek ModibodiRED

Všechny plavky Modibodi, včetně ModibodiRED, mají savostní stupeň Light-Moderate. To znamená, že jsou určené na střední až slabou menstruaci, jejich absorpční schopnost odpovídá 10 ml či - pro představu - dvěma tamponům.

Plavky ModibodiRED můžete vybrat jako jednodílné nebo jako spodní bikinový díl.

Udržitelnost

Věděli jste, že pokud jde o výběr menstruačních pomůcek, zůstávají ženy nejčastěji věrné těm, které jim byly představeny během rané puberty? To je oblast velkého potenciálu ke změně uvažování o různých menstruačních řešeních a hlavně o přechodu k udržitelným menstruačním potřebám.